^
^
Nedávne videá a články | Apokalypsa teraz vo Vatikáne | Nová “omša” novus ordo | Prečo peklo musí byť večné | Antikrist identifikovaný | Sedevakantizmus | Prečo tak mnohí nemôžu veriť | “Magicians” Prove A Spiritual World Exists | Úžasné dôkazy o Bohu |
Pravda o cirkvi II. vatikánskeho koncilu | Herézy II. vatikánskeho koncilu | Kroky k obráteniu | Mimo Cirkvi niet spásy | Vyvrátenie východného „pravoslávia“ | Svätý Ruženec | Páter Pio | Falošní tradicionalisti |
Modlárstvo sekty II. vatikánskeho koncilu a formácia „kňazov“ k jej modlárstvu v seminároch II. vatikánskeho koncilu súvisí s jej bezuzdnou homosexualitou
Písmo učí, že homosexualita je dôsledkom modloslužby.
Sekta II. vatikánskeho koncilu tomuto učeniu Písma protirečí tvrdením, že príčina homosexuality je neznáma a že homosexuálna orientácia nie je zlá.
No 1. kapitola Listu Rimanom jasne učí, že homosexualita je „protiprirodzená“, čož znamená, že táto orientácia je ľudskej prirodzenosti cudzia, to jest, že NIE JE VŠTIEPENÁ BOHOM. V dôsledku modlárstva Boh niekedy dovolí, aby sa ľudí zmocnil démon, ovládol ich a zmenil ich sexuálnu orientáciu, ako opisuje sv. Pavol.
Muži a ženy sú ponechaní homosexualite za zaplavovanie sa hriechmi nečistoty – čím uctievajú skôr telo než Boha. Za tento hriech ich môže posadnúť démon žiadostivosti, ktorý sa ich zmocní a skazí celú ich orientáciu. (A môžu sa z toho vyliečiť.) Z ľudí sa tiež stávajú homosexuáli dopúšťaním sa modloslužby buď prechovávaním zvrátenej fascinácie ľudskými bytosťami namiesto Boha – čím uctievajú stvorenie namiesto Stvoriteľa – alebo jednoducho uctievaním niečoho, čo je stvorením alebo dielom niečích rúk. Skutočnosť, že všetci homosexuáli sú posadnutí démonom, potvrdzuje fakt, že väčšinu homosexuálnych mužov možno rozpoznať podľa ich zženštilých vonkajších manierov. Čo to vysvetľuje? Zjavne to je prítomnosť démona v človeku, ktorá sa prejavuje navonok – vonkajšie, neprirodzené maniere vyjavujú vnútornú skazu duše.
Všimnite si, že prorok Izaiáš o homosexuáloch hovorí, že „sebe robia/odlatili zlo.“ Toto sa nápadne podobá na vyššie uvedenú 1. kapitolu Listu Rimanom, kde sv. Pavol hovorí, že homosexuáli „si sami na sebe odniesli zaslúženú odplatu [odmenu] za svoje poblúdenie.“
Preskúmanie najdémonickejších kultúr v dejinách potvrdzuje učenie Písma o súvislosti medzi modloslužbou (či už tela, alebo práce rúk alebo seba samého) a homosexualitou. Všetko toto je relevantné, pretože homosexualita je u duchovenstva II. vatikánskeho koncilu bezuzdá.
Aztécka kultúra v Mexiku v 15. a 16. storočí, ktorú katolícki dobyvatelia fyzicky zvrhli – a ktorú duchovne rozdrvilo zjavenie Panny Márie Guadalupskej (1531) – bola odôvodnene najpodlejšou kultúrou v dejinách ľudstva.
Tuná je opis aztéckeho zasvätenia nového pyramídového chrámu ich falošnému bohovi Huitzilopochtlimu z r. 1487:
Táto časť dejín možno viac ako ktorákoľvek iná objasňuje pravdivosť biblického učenia, že bohovia pohanov sú v skutočnosti diabli.
Dokazuje to aj súvislosť modloslužby s homosexualitou, pretože katolícki dobyvatelia „Po odrazení útoku [Aztékov] videli ich prvé malé chrámy. ‘Boli tam hlinené keramické modly,’ hovorí Bernal Diaz, ‘s tvárami démonov alebo žien a iných zlých postáv, ktoré zobrazovali Indiánov, ktorí sa navzájom dopúšťali sodomie.’“ [4]
Bol to taký problém, že Cortés Aztékom povedal: „Chcem, aby ste vedeli, že sme prišli zďaleka... Prestaňte so sodomiou a všetkými vašimi ostatnými zlými praktikami, lebo tak prikazuje náš Pán Boh, ktorému veríme a ktorého uctievame...“ [5]
Sv. František Xaverský (16. storočie) bol svedkom toho istého, keď hlásal vieru v pohanskom Japonsku. „Fucarandono potom pokračoval vo všeobecnej téme a potom sa Františka Xaverského spýtal, prečo zakázal neprirodzené žiadostivosti v Japonsku také bežné.“ [6] Tieto neprirodzené žiadostivosti boli také bežné, pretože v chráme v Kjóto uctievali približne 33 000 modiel. [7] Ako učí 1. kapitola Listu Rimanom, neprirodzené žiadostivosti súvisia s modloslužbou.
Preto sú medzi duchovnými druhovatikánskej sekty neprirodzené žiadostivosti také bežné: zachvacuje ich modlárstvo.
Poznámky pod čiarou k 24. kapitole:
[1] The Catechism of the Catholic Church, by John Paul II, St. Paul Books & Media, 1994, # 2357.
[2] Warren H. Carroll, Our Lady of Guadalupe and the Conquest of Darkness, Front Royal, VA: Christendom Press, 1983, pp. 8-11.
[3] Warren H. Carroll, Our Lady of Guadalupe and the Conquest of Darkness, pp. 8-11.
[4] Warren H. Carroll, Our Lady of Guadalupe and the Conquest of Darkness, p. 17.
[5] Warren H. Carroll, Our Lady of Guadalupe and the Conquest of Darkness, p. 33.
[6] The Life and Letters of St. Francis Xavier by Henry James Coleridge, S.J. (Originally published: London: Burns and Oates, 1874) Second Reprint, New Delhi: Asian Educational Services, 2004, Vol. 2, p. 320.
[7] The Life and Letters of St. Francis Xavier by Henry James Coleridge, S.J., Vol. 2, p. 350.