^
^
Nedávne videá a články | Apokalypsa teraz vo Vatikáne | Nová “omša” novus ordo | Prečo peklo musí byť večné | Antikrist identifikovaný | Sedevakantizmus | Prečo tak mnohí nemôžu veriť | “Magicians” Prove A Spiritual World Exists | Úžasné dôkazy o Bohu |
Pravda o cirkvi II. vatikánskeho koncilu | Herézy II. vatikánskeho koncilu | Kroky k obráteniu | Mimo Cirkvi niet spásy | Vyvrátenie východného „pravoslávia“ | Svätý Ruženec | Páter Pio | Falošní tradicionalisti |
Babylon padol, padol!!
Tento článok je prepis k videu nižšie:
Zjavenie 18:2 hovorí, že anjel zvolal silným hlasom hovoriac „Padol, padol veľký Babylon“! Premýšľali ste niekedy, prečo proroctvo používa slovo padol dvakrát a nie iba raz? Slová Písma sú inšpirované. Každé slovo má význam. Jestvuje konkrétny dôvod, prečo anjel, ktorého slová zaznamenal sv. Ján v Zjavení 18:2, povedal padol, padol veľký Babylon. Tuto to vysvetlíme. Ale ľudia si musia pozrieť toto video celé, úplne celé bez preskakovania.
Zjavenie 18:2 prorokuje, že veľký Babylon padne a stane sa väzením každého nečistého vtáka a zveri.
Ako ukázalo naše video Zjavenie 18:2 sa práve udialo (Revelation 18:2 Just Happened), tá časť proroctva sa do očí bijúco splnila vo Vatikáne 8. decembra 2015. V ten deň usporiadala sekta II. vatikánskeho koncilu neslýchanú svetelnú show nazvanú Fiat lux na 50. výročie ukončenia II. vatikánskeho koncilu. Počas tejto svetelnej show boli na Baziliku sv. Petra premietané obrazy a zvuky všemožných druhov nečistých vtákov a zverov, presne sa zhodujúc s proroctvom zo Zjavenia 18:2 o tom, ako sa veľký Babylon stal väzením každého nečistého vtáka a zveri.
V skutočnosti, ako prejednáva video, proroctvo používa grécke slovo φυλακὴ, aby opísalo ako Babylon padol padol a stal sa väzením alebo klietkou každého nečistého vtáka a zveri, a stĺpy pred Bazilikou sv. Petra vyzerajú presne ako väzenské mreže, takže keď sa počas svetelnej show na Baziliku sv. Petra premietali obrazy zvierat a vtákov, vyzerali akoby boli vo väzení alebo v klietke, presne ako uvádza proroctvo.
Svetelná show na Bazilike sv. Petra bola ohromujúcim a priamym naplnením toho, čo sa prorokuje v Zjavení 18:2, a tá udalosť symbolizovala pád mesta Rím do nečistoty, apostázy a modlárstva v posledných dňoch v dôsledku toho, že sa Ríma zmocnili antipápeži II. vatikánskeho koncilu a ich proticirkev posledných čias, druhovatikánska sekta – čož je to, o čom sú vo všeobecnosti proroctvá týkajúce sa neviestky/smilnice babylonskej.
Tiež nie je náhoda, že svetelná show, ktorá dokonale splnila apokalyptické proroctvo o Babylone, sa udiala na 50. výročie ukončenia II. vatikánskeho koncilu, lebo II. vatikánsky koncil bol ten samý koncil odpadnutia od viery, ktorý započal a charakterizuje apokalyptickú proticirkev, druhovatikánsku sektu, neviestku babylonskú posledných čias. Boh dal svetu toto veľké a neuveriteľné znamenie – toto jasné a veľkolepé naplnenie proroctva Zjavenia 18:2 na Bazilike sv. Petra – aby aj tí najzaslepenejší ľudia na svete mali ďalšiu šancu rozoznať, kde sme v histórii, a že smilnica babylonská, sekta II. vatikánskeho koncilu, ktorá nie je Katolícka Cirkev, ale proticirkev posledných čias, obýva Rím práve teraz.
Naplnenie tohto proroctva na Bazilike sv. Petra tiež poskytuje kľúč k identifikovaniu významu a polohy Babylonu v Novom zákone a v apokalyptickom proroctve.
Toto je obrovskej významnosti k pochopeniu súčasnej situácie a toho, prečo anjel hovorí padol dvakrát. Naplnenie Zjavenia 18:2 na Bazilike sv. Petra nielen iba potvrdilo identitu Babylonu Nového zákona vo všeobecnosti. Nie, potvrdilo to význam, polohu a identitu Babylonu Nového zákona extrémne špecifickým spôsobom – s dokonalou presnosťou a laserovou presnosťou, ako uvidíme.
Sv. Peter píše 1. Petrov list 5:13 z Ríma a nazýva ho Babylon. Keďže sv. Peter písal z Ríma, a predsa ho nazval Babylonom, mnohí komentátori/vykladatelia naprieč storočiami uznávali, že sv. Peter použil slovo Babylon ako krycie meno pre mesto Rím.
Naviac, keďže sú proroctvá o neviestke babylonskej v Apokalypse jasne spojené s mestom Rím, mestom siedmich hôr zmienených v Zjavení 17, mnohí spojili krycie meno Nového zákona Babylon s mestom Rím.
Kým Babylon sa vskutku vzťahuje na mesto Rím, jeho skutočný význam je v apokalyptických proroctvách ešte špecifickejší a významnejší, než si takmer ktokoľvek uvedomuje. Toto sme prebrali v našom videu o Zjavení 18:2, ale tuto to bude rozvedené, pretože pochopenie exaktnej a presnej polohy Babylonu Nového zákona poskytuje kľúč k pochopeniu splnenia a znamenia padol, padol.
Podľa vnuknutých slov 1. Petrovho listu 5:13 Babylon nie je len mestom, v ktorom sa sv. Peter nachádzal – o ktorom z histórie vieme, že ním bol Rím – ale konkrétnejšie, Babylon je exaktná poloha cirkvi sv. Petra v tom meste.
V 1. Petrovom liste 5:13 sv. Peter napísal z vnuknutia Ducha Svätého: „...cirkev, ktorá je v Babylone... vás pozdravuje...“ Takže cirkev sv. Petra je v Babylone. Jestvuje biblická rovnica medzi Babylonom a polohou cirkvi sv. Petra v tom meste a polohou samotného sv. Petra v tom meste.
POLOHA BABYLONU = CIRKEV SV. PETRA/MIESTO, KDE JE SV. PETER
Teraz by sa malo poznamenať, že pôvodná gréčtina 1. Petrovho listu 5:13 obsahuje slovo συνεκλεκτή a nie slovo ἐκκλησία. συνεκλεκτή doslova znamená ona, ktorá je spoluvyvolená, kým ἐκκλησία je bežným slovom pre Cirkev; ale používaním συνεκλεκτή sv. Peter rozhodne odkazoval na svoju cirkev alebo zhromaždenie v Babylone, ako uznávajú mnohí komentátori.
To je dôvodom, prečo väčšina prekladov 1. Petrovho listu 5:13 obsahuje slovo cirkev. Ale aj keby niekto dával prednosť inému prekladu, niet sporu o tom, že podľa 1. Petrovho listu 5:13 poloha Babylonu = miesto, kde sa nachádza sv. Peter, a uznanie tejto skutočnosti postačuje pre uznanie tvrdení (bodov), ktoré nasledujú.
Čiže podľa vnuknutého Písma, poloha Babylonu = cirkev sv. Petra a miesto, kde je sv. Peter. To je poloha Babylonu podľa 1. Petrovho listu 5:13. Ďalej, keďže vieme, že mestom, v ktorom sa sv. Peter nachádzal, bol Rím, môžeme povedať, že poloha Babylonu = cirkev sv. Petra v Ríme a to samé miesto v Ríme, kde je sv. Peter.
POLOHA BABYLONU = CIRKEV SV. PETRA V RÍME/MIESTO V RÍME, KDE JE SV. PETER
Nuž, dnešná Bazilika sv. Petra vo Vatikáne bola postavená na tom samom mieste, kde bol sv. Peter pochovaný. Bazilika bola vybudovaná na hrobe sv. Petra, slúžiac ako príhodný symbol pre to, ako Kristus postavil všeobecnú Cirkev na sv. Petrovi.
Fakt, že Bazilika sv. Petra bola postavená na hrobe sv. Petra, je potvrdený historickými zdrojmi, starovekou kresťanskou Tradíciou a archeologickými nálezmi. Toto je obrázok vysokého oltára v Bazilike sv. Petra, ktorý je priamo nad miestom, kde bol sv. Peter pochovaný.
To znamená, že Bazilika sv. Petra je doslova miestom v Ríme, kde sa nachádza sv. Peter. Je to tiež doslova kostol sv. Petra v Ríme.
MIESTO V RÍME, KDE SA NACHÁDZA SV. PETER
KOSTOL SV. PETRA V RÍME (BAZILIKA SV. PETRA)
Takže, ak sa budeme držať vnuknutej definícii 1. Petrovho listu 5:13, že poloha Babylonu = cirkev sv. Petra a to samé miesto, kde je sv. Peter, môžeme vidieť, prečo sa poloha Babylonu rovná Bazilike sv. Petra; lebo Bazilika sv. Petra vo Vatikáne je kostol sv. Petra a je tým samým miestom, kde sa nachádza sv. Peter.
A dokonca aj tí, ktorí zaujímajú nesprávne stanovisko, ktorému odporujú historické dôkazy a väčšina vedeckých komentárov (poznámok), že sv. Peter nepísal v 1. Petrovom liste 5:13 z Ríma, ale z nejakého iného mesta, by stále mali uznať rovnosť medzi polohou Babylonu a Bazilikou sv. Petra vo Vatikáne, pretože 1. Petrov list 5:13 stotožňuje polohu Babylonu s cirkvou sv. Petra a miestom, kde je Peter, a jediné miesto vo svete, ktoré je aj kostol sv. Petra, aj miesto, kde je sv. Peter, je Bazilika sv. Petra vo Vatikáne; ale opravdivou a úplnou definíciou polohy Babylonu je tá, že je to cirkev/kostol sv. Petra v Ríme a miesto v Ríme, kde je sv. Peter, čo je, samozrejme, Bazilika sv. Petra.
A ako uvidíme, tieto tézy a prorocké splnené skutočnosti neodporujú, ale v skutočnosti potvrdzujú opravdivosť Katolíckej Cirkvi, pápežstva a apoštolskej Tradície Cirkvi Ríma, ktorej prvým biskupom a pápežom bol sv. Peter.
Proroctvá sa týkajú upustenia od katolíckej viery v Bazilike sv. Petra a v Ríme v posledných dňoch, pretože katolícka viera je pravá viera Krista. Tieto proroctvá a ich naplnenie ukazujú, že Cirkev Ríma má apoštolskú Tradíciu, ktorá vedie späť až k sv. Petrovi samotnému.
Výraz Babylon v striktnom zmysle jednoducho označuje polohu: ňou je cirkev sv. Petra v Ríme a miesto, kde je sv. Peter. V určitých kontextoch, ako napríklad v apokalyptických proroctvách, sa to miesto, kde je sv. Peter, stáva spojeným s neviestkou kvôli tomu, čo je prorokované, že sa tam má stať počas záverečného odpadnutia; ale v 1. Petrovom liste 5:13 bol Babylon miestom, kde sa nachádzala pravá Cirkev, nie falošná cirkev.
Podobne, naprieč dejinami bolo to miesto, Bazilika sv. Petra vo Vatikáne, miestom, kde sa nachádzala pravá Cirkev; ale niečo veľkého významu sa na tom mieste udeje počas odpadnutia a podvodu posledných dní.
Takže, kým sa Babylon vzťahuje na mesto Rím, keď trochu odzúmujete a potom, keď odzúmujete ešte viac, uvidíte Európu ako celok, to jest pohanskú Európu v posledných dňoch,
Žena Európa
ženu na šelme, ktorú prorokoval sv. Ján,
ktorá je politicky zjednotená pod Európskou úniou a duchovne vedená odpadlíckym Rímom v posledné dni; ale keď zazúmujete tak blízko, ako len môžete, a pozriete sa na najpresnejšiu a exaktnú polohu, je ňou Bazilika sv. Petra vo Vatikáne, pretože to je kostol sv. Petra v Ríme, to samé miesto v Ríme, kde je sv. Peter. To je miesto, kde sa nachádza Babylon podľa vnuknutej definície 1. Petrovho listu 5:13. To je epicentrum duchovného zemetrasenia, dá sa povedať. Je to miesto, kde sa odohrali udalosti, ktoré transformovali Rím, Európu a zvyšok sveta v posledných dňoch. Bazilika sv. Petra je miestom, kde sa uskutočnili procesy II. vatikánskeho koncilu. Tie procesy zmenili ľudí, zástupy, národy a jazyky, ktoré nasledujú Babylon, vedením celej diecéznej štruktúry sveta v jej rôznych národoch a jazykoch do herézy a apostázy.
Bazilika sv. Petra je Chrám Boží, kde sedel človek hriechu. Bazilika sv. Petra je miestom, kde bolo formalizované uctenie si jeho obrazu.
Námestie sv. Petra bolo miesto, kde bol človek hriechu ranený.
Falošné voľby antipápežov Jána XXIII. a Pavla VI., ktoré boli tak významné pre toto odpadnutie, sa uskutočnili v Sixtínskej kaplnke, ktorá je vzdialená iba na krátku prechádzku od Baziliky sv. Petra, a tí odpadlícki revolucionári sa potom predstavili na balkóne Baziliky sv. Petra.
Bazilika sv. Petra je poloha Babylonu podľa 1. Petrovho listu 5:13.
POLOHA BABYLONU = CIRKEV SV. PETRA V RÍME/MIESTO V RÍME, KDE JE SV. PETER
A čo len neviete? Keď na proroctvo aplikujete túto definíciu, že poloha Babylonu = Bazilika sv. Petra, na proroctvo, trafíte sa úplne do čierneho.
Lebo, ako sme videli, proroctvo v Zjavení 18:2 o Babylone stávajúcom sa väzením alebo klietkou každého nečistého vtáka a šelmy bolo splnené nie v nejakej inej časti Ríma, ale ohromujúco na samotnej Bazilike sv. Petra, priamo nad hrobom sv. Petra.
Stalo sa to tam, na kostole sv. Petra, na tom samom mieste v Ríme, kde je sv. Peter, pretože to je poloha Babylonu. V skutočnosti bolo naplnenie proroctva prepletené s konkrétnymi črtami Baziliky sv. Petra, lebo pri opisovaní vtákov a zveri vo väzení (phulake) anjel opisoval samotné stĺpy na predku Baziliky sv. Petra, ktoré spôsobili, že to vyzeralo, ako keby boli vtáky a zvieratá vo väzení.
Toto je ohromujúcim potvrdením biblickej rovnice 1. Petrovho listu 5:13: že poloha Babylonu = cirkev sv. Petra a miesto, kde je sv. Peter.
Keď človek pochopí a vnútorne si osvojí tento fakt, mal by nielen jasne rozoznať, že neviestka babylonská je teraz v Ríme a má pod kontrolou Baziliku sv. Petra, Chrám Boží, teraz, počas tohto odpadnutia, ale mal by tiež uznať, že tieto fakty dokazujú inšpiráciu/vnuknutie Písma. Preukazujú, že proroctvo sv. Jána v Zjavení 18:2 o tom, čo sa stane v Babylone v posledných dňoch, bolo splnené s laserovou presnosťou na kostole sv. Petra v Ríme v dokonalej zhode s presnou definíciou polohy Babylonu napísanou sv. Petrom do 1. Petrovho listu 5:13 o takmer 2000 rokov skôr.
Ale je tu toho viac. Prejednávali sme Zjavenie 18:2 a to, ako bolo špecificky splnené na Bazilike sv. Petra. Nuž, je tu ďalšia časť toho veršu – časť, kde anjel hovorí padol, padol veľký Babylon. V súlade s tým, čo sme prebrali, že poloha Babylonu = Bazilika sv. Petra, dávalo by zmysel že slová padol, padol veľký Babylon by sa nejak vzťahovali na Baziliku sv. Petra, pretože, ako sme videli, to je presná poloha Babylonu.
Teraz, počas tohto prorokovaného odpadnutia, došlo k nejakej väčšej udalosti alebo znameniu na Bazilike sv. Petra dvakrát? Udialo sa niečo na Bazilike sv. Petra, čo upútalo pozornosť celého sveta – udalosť, ktorá je počas tohto obdobia spojená so závažnými udalosťami v Ríme – dvakrát?
Niečo, čo prichádza na um, sú dva údery blesku do vrcholu Baziliky sv. Petra v deň, kedy antipápež Benedikt XVI. rezignoval, 11. februára 2013. V ten deň udrel blesk do Baziliky sv. Petra nie raz, ale dvakrát.
Rezignácia antipápeža Benedikta XVI. bola ohromná. Šokovala svet; dominovala v správam a bola priamo spojená s apokalyptickými proroctvami, pretože antipápež Benedikt XVI. bol siedmym rímskym kráľom proroctva.
Bol siedmym kráľom Vatikánskeho mestského štátu a jeho rezignácia predstavovala koniec obdobia siedmich kráľov. To je prejednané v našom materiáli.
Antipápež Benedikt XVI. rezignoval 11. februára. 11. február bol deň v r. 1929, kedy vatikánska a talianska vláda podpísali Lateránsku dohodu, ktorá vytvorila Vatikánsky mestský štát. Je to historický fakt, že následkom tej dohody sa 11. februára pápež Pius XI. stal prvým kráľom Vatikánskeho mestského štátu. Je tiež historický fakt, že antipápež Benedikt XVI. bol siedmym kráľom Vatikánskeho mestského štátu.
Takže prvý kráľ Vatikánskeho mestského štátu obdržal svoj úrad kráľa 11. februára a siedmy kráľ rezignoval, prestávajúc byť kráľom Vatikánskeho mestského štátu 11. februára. To nie je len zhoda náhod. Rezignácia siedmeho kráľa Vatikánskeho mestského štátu 11. februára bola ďalším potvrdením, že Pius XI. až Benedikt XVI. boli vskutku siedmimi kráľmi proroctva, a nasledujúci človek, antipápež František, otvorene odmieta všetky aspekty úradu kráľa.
Antipápež František ani len nepoužíva pas kráľov Vatikánskeho mestského štátu. Používa obyčajný argentínsky pas, okrem iného. To je ďalší spôsob, ako dal Boh najavo, že František nie je jedným zo siedmich kráľov. Siedmi králi apokalyptického proroctva boli pápež Pius XI. až antipápež Benedikt XVI.
Okrem neskrývaného odmietania všetkých aspektov úradu kráľa František nie je platným kňazom, keďže bol „ordinovaný“ v neplatnom novom ríte ordinácie. Preto nemôže byť kňazským kráľom kňazskej monarchie, Vatikánskeho mestského štátu, ako prejednáva náš materiál.
Rezignácia antipápeža Benedikta XVI. signalizovala koniec siedmich kráľov a bola priamo spojená s proroctvami v Apokalypse o šelme a neviestke Babylonu.
A iba zopár hodín po tej významnej udalosti, ktorá šokovala celý svet a upútala pozornosť všetkých spravodajských médií, blesk udrel do vrcholu Baziliky sv. Petra nie raz, ale dvakrát, dvoma samostatnými údermi. Bolo to bázeň budiace a zlovestné znamenie. Úder blesku do Baziliky sv. Petra vtedy, keď sa celý svet sústredil na Vatikán a iba zopár hodín po tom, čo Benedikt XVI. rezignoval, zapríčinil, že dokonca aj príslušníci svetskej tlače uvažovali, či to nebolo božské znamenie a čo to mohlo znamenať.
My vám vykladáme, že v Zjavení 18:2 anjel hovorí padol, padol, pretože konkrétne odkazuje na dva údery blesku do Babylonu, do Baziliky sv. Petra, v ten deň. My vám vykladáme, že keď Zjavenie 18:2 hovorí padol, padol Babylon, odkazuje na blesk, blesk do Babylonu, do Baziliky sv. Petra.
A ak je toto správne, že padol, padol Babylon v skutočnosti znamená blesk, blesk do Baziliky sv. Petra, dávalo by zmysel, že by tu bola nejaká súvislosť medzi padol a blesk. Dávalo by zmysel, že vnuknuté Slovo Božie by prepojilo to, čo je opísané ako padnúť s tým, čo sa javí ako blesk. Nuž, celkom určite to prepája:
Slovo v gréčtine pre padnúť v Lk 10:18 je tvar particípia slovesa πίπτω, toho samého slovesa, ktoré je použité v Zjavení 18:2 pre padol. Takže, vnuknuté Slovo Božie – vskutku Ježiš Kristus samotný – hovorí, že videl satana padnúť ako blesk. To znamená, že v Božom slove, rovnako, ako je tam priame prepojenie medzi polohou Babylonu a cirkvou sv. Petra, miestom, kde je sv. Peter, je tam aj priame prepojenie medzi padnúť a blesk.
Božie slovo je dokonalé. Je inšpirované/vnuknuté. Čiže môžeme použiť jeho vzorec. Evanjelium podľa Lukáša 10:18 spája padnúť s bleskom. Písmo tiež spája polohu Babylonu s Bazilikou sv. Petra.
Jestvuje tu proroctvo v Zjavení 18:2, ktoré hovorí padol, padol Babylon. Ak použijeme vzorec Písma a rozumieme blesk ako znak pre padol a rozumieme Baziliku sv. Petra ako polohu Babylonu, znovu sa trafíme úplne do čierneho, pretože nám to dáva proroctvo: blesk, blesk do Baziliky sv. Petra.
POLOHA BABYLONU = CIRKEV SV. PETRA/MIESTO, KDE JE SV. PETER (1. Petrov list 5:13)
Blesk, blesk do Baziliky sv. Petra
Keďže blesk, blesk do Baziliky sv. Petra by bol príliš očividný, anjel v Zjavení 18:2 použil biblický krycí názov Babylon namiesto cirkvi sv. Petra v Ríme a biblické označenie padol, padol pre to, čo sa javí ako blesk, blesk.
A teda opäť vidíme, že proroctvá v Apokalypse o Babylone, keď sa uvážia v spojení s vnuknutou definíciou Babylonu v 1. Petrovom liste 5:13, určujú presnú polohu Babylonu ako samotnú Baziliku sv. Petra, kostol sv. Petra v Ríme, to samé miesto, kde sa nachádza sv. Peter.
Narážka Zjavenia 18:2 na padol, pravdaže, tiež opisuje pád mesta Rím do apostázy od katolíckej viery počas podruhovatikánskeho odpadnutia, ale anjel zámerne používa slovo padol dvakrát a nie raz, pretože odkazuje na konkrétnu udalosť 11. februára 2013, ktorá bola poznačená znamením blesk, blesk, dvoma samostatnými údermi blesku do vrcholu Babylonu v deň monumentálneho významu pre proticirkev posledných čias a proroctvá v Apokalypse.
Presnosť/výstižnosť týchto faktov a prorockého prepojenia medzi Lk 10:18 a Zjv 18:2 je ešte viac stmelená, keď uvážime, že v Lk 10:18 je particípium padnúť spárované s bleskom v spojení s čím? V spojení s prítomnosťou a pohybom satana, démonov a nečistých duchov.
Lk 10:17 odkazuje na démony. Lk 10:20 odkazuje na duchov (mysliac nečistých duchov). Lk 10:18, pravdaže, odkazuje na satana. V Zjavení 18:2 vidíme presne tú istú vec.
V Zjavení 18:2 je padol, padol priamo spojené s čím? S prítomnosťou a pohybom démonov a nečistých duchov, rovnako ako v Lk 10:17-20. Úplne prvá vec, ktorú spomína Zjavenie 18:2 po tom, čo hovorí padol, padol veľký Babylon, je, že Babylon sa stal príbytkom démonov a väzením každého nečistého ducha, tie samé slová, ktoré nachádzame v Lk 10:17-20.
Vnuknutá paralela je nepopierateľná. V Lk 10:17-20 máme zmienky o prítomnosti a pohybe démonov a duchov v pasáži, ktorá spája padnúť s bleskom. V Zjv 18:2 máme zmienky o prítomnosti a pohybe démonov a duchov v proroctve o padol, padol. Takže kde je ako blesk, ako blesk v Zjavení 18:2, čo by človek očakával, že bude vidieť v súlade s jasnou paralelou Zjv 18:2 k Lk 10:17-20? Odpoveďou je, že ako blesk, ako blesk je obsiahnuté v tej samej udalosti, ktorá splnila proroctvo – blesk, blesk do Baziliky sv. Petra – a zvyšok verša, o nečistých vtákoch a šelmách v Babylone, bol tiež splnený kde? Na presne tom istom mieste, na Bazilike sv. Petra, na kostole sv. Petra v Ríme, presnej polohe Babylonu.
Vskutku, zamyslite sa nad tým takto: V Lk 10:18 nám Ježiš hovorí, že znamenie, že satan padol na určité miesto, bolo blesk. V Zjavení 18:2 bolo znamenie, že Babylon padol, padol k démonom a každému nečistému duchovi, čo samozrejme zahŕňa satana, blesk, blesk. To znamená, že v súčasnosti za antipápežov II. vatikánskeho koncilu a ich proticirkvi, druhovatikánskej sekty, je Bazilika sv. Petra domovom každého druhu nečistého ducha. To vám ukazuje, jak zlá je druhovatikánska proticirkev posledných čias.
Je tiež extrémne zaujímavé poukázať na to, že vysoký oltár v Bazilike sv. Petra, ktorý sa, ako sme spomenuli, nachádza priamo nad hrobom sv. Petra, je pokrytý týmto bronzovým baldachýnom, ktorý sa volá Baldachýn sv. Petra. Tento baldachýn je v strede prekríženia [lodí] a presne pod kupolou Baziliky sv. Petra. Alebo, inak povediac: „hrobka sv. Petra leží presne pod centrálnym oltárom a kupolou baziliky.“ To znamená, že keď blesk, blesk udrel do úplneho vrcholu kupoly Baziliky sv. Petra, udieral s laserovou presnosťou do exaktného miesta hrobu sv. Petra – exaktnej polohy Babylonu. Úžasné.
Malo by sa tiež poukázať na to, že dôrazný jazyk (padol, padol) na začiatku anjelovho proroctva zdôrazňuje význam ohromenia/údivu vyvolaného tým, čo sa stalo v Babylone. Toto ohromenie je v zhode aj so šokujúcou povahou udalostí, ktoré predstavujú naplnenie týchto proroctiev
a skutočnosťou, že pád Babylonu do apostázy je neočakávaný. Pád Babylonu je neočakávaný a šokujúci, pretože Bazilika sv. Petra a Rím sú obvykle opakom toho, čím sa stali v posledné dni.
Toto ešte viacej naznačuje, že katolícka viera je pravá viera a že proroctvá pre posledné časy sa týkajú odpadnutia od nej. Počas záverečného odpadnutia sa Babylon stal príbytkom démonov a proticirkvou a toto je šokujúce, pretože tomu tak nebolo naprieč zvyškom dejín. A tieto udalosti v Babylone zmenšili Katolícku Cirkev, ktorá stále existuje, na zvyšok veriacich tradičných katolíkov v súlade s tým, čo božské zjavenie a proroctvo naznačujú, že sa má stať v posledné dni.
Tieto skutočnosti nám ukazujú, kde sa nachádzame v histórii a v naplnení proroctiev.
Medzináboženské stretnutie v Assisi antipápeža Jána Pavla II. 27. októbra 1986
Medzináboženské stretnutie antipápeža Františka v Ground zero 25. septembra 2015
Rozhodne sme v období prorokovanom v Zjavení, 18. kapitole týkajúcej sa neviestky babylonskej. To nevyhnutne znamená, že sme v období šelmy posledných čias, lebo neviestka a šelma sú v proroctvách prepojené a prepletené. Vysvetlenie neviestky je časťou vysvetlenia šelmy.
K prvému znameniu Zjavenia 18:2, padol, padol, došlo v deň rezignácie antipápeža Benedikta XVI., 11. februára 2013. Zvyšok verša bol ohromujúco splnený 8. decembra 2015. A majte na mysli, že odpadnutie nezačalo v tie dátumy; tie udalosti v r. 2013 a 2015 boli skôr charakteristické znamenia, ktoré dal Boh svetu o odpadnutí, ktoré bolo vedené z Baziliky sv. Petra od II. vatikánskeho koncilu, a že sa nachádzame v záverečnej etape toho odpadnutia.
Toto je dôvodom, prečo je teraz kľúčové začať sa sústrediť na svoju spásu. Teraz odídťe z novej omše a sekty II. vatikánskeho koncilu.
Teraz odmietnite jej heretických antipápežov a prijmite tradičnú katolícku vieru, jednu pravú vieru Ježiša Krista, mimo ktorej niet spásy.
Apokalypsa teraz vo Vatikáne
Súvisiace články